آموزش نصب Adobe photoshop

قابلیت های فتوشاپ

 

جایگزینی آسمان به طور حتم یک ابزار بزرگ در فتوشاپ 2021 هست . با استفاده از چند کلیک می توانید یک پیش تنظیم آسمان یا تصویر آسمان مورد نظر خود را به صحنه وارد کنید. سپس می توانید پس زمینه جدید خود را از طریق یک سری لغزنده اختصاصی نور ، رنگ ، دما و موارد دیگر را تنظیم کنید. بعد از اتمام کار با پنجره Sky Replacement ، برنامه حتی هر تنظیم را به یک سری لایه و ماسک جدید منتقل می کند تا بعداً بتوانید آنها را تغییر دهید.

بخش Neural Filters در نرم افزار Photoshop 2021 یک خبر بزرگ محسوب می شود . بخش Neural Filters از هوش مصنوعی قدرتمند این شرکت یعنی : Adobe Sensei بهره می برد. اگرچه فکر نمی کنیم برای عکاسان حرفه ای طراحی شده باشد اما بسیار سرگرم کننده است. به طرز قابل توجهی ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سادگی با استفاده از لغزنده ها ، سن ، مو ، حالت های چهره و موارد دیگر را تغییر دهید! ضمن اینکه اشتراک Adobe Creative Cloud بسیار ضروری است ، زیرا همه این داده ها در Cloud پردازش می شوند.

یکی از فیلترهای بخش Neural Filters در فتوشاپ 2021 برای صاف کردن پوست است. این امکان را برای شما فراهم می آورد تا پرتره های خود را بدون نیاز به لایه های بی پایان و ماسک ، سریع و سریع رتوش کنید. حتی تأثیر افکت را بر روی یک لایه جدید برای شما فراهم می کند ، بنابراین می توانید ویرایش را حتی بیشتر تنظیم و اصلاح کنید. فیلتر Colorize برای هرکسی که می خواهد عکس های سیاه و سفید را دوباره رنگ کند ، مورد توجه قرار می گیرد و دوباره می توانید از طریق گزینه های مختلف ، جلوه را مطابق میل خود تغییر دهید .

از دیگر ویژگی های جالب توجه جدید می توان به Pattern Preview اشاره کرد که الگوهای یکپارچه ای را با صرفه جویی در وقت در روند کار شکل می دهد . Discover Panel ، عملکرد جدیدی است که به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی های Photoshop را جستجو کنید و Live Shapes Properties که با استفاده از آنها می توانید به راحتی اشکال را دستکاری کرده و در نهایت اشکال را با سهولت ترسیم کنید.ویژگی های جدید بسیار زیادی در نسخه 2021 فتوشاپ ارائه شده اما تعدادی از ویژگی های برتر به شرح زیر هست .

  • SMART PORTRAIT
  • REFINE HAIR
  • NEURAL FILTERS
  • SKY REPLACEMENT
  • CAMERA RAW 13

 

آموزش قدم به قدم نصب فتوشاپ 

1-فایل WinRAR فتوشاپ را اکسترک کنید

2-اینترنت خود را خاموش کنید.

3-روی set-up.exe کلیک راست می زنید گزینه run as administrator کلیک می کنید.

4-اکنون صفحه نصب فتوشاپ همانند تصویر زیر برای شما بازی می شود

5-تنظیمات محل نصب فتوشاپ را تغییر ندهید و روی continueکلیک کنید

6-مقدار زمان نصب فتوشاپ بستگی به سیستم عامل کامپیوتر شما دارد.

7-بعد از پایان نصب به محل c/ProgramFiles/Adobe/photoshop2021 می روید.

8-photoshop.exe را اجرا کنید.

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0