قوانین

مقدمه :

کلیه کاربرانی که قصد عضویت جهت خرید فایل از فروشگاه مهدی سلطانی به آدرس www.mehdisoltani.ir را دارند، باید مفاد این توافق‌ نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

ماده ۱: ويرايش و بروز رساني قوانين استفاده از سايت

 

وب سایت مهدی سلطانی تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نکات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد. قوانين بر حسب ضرورت ممکن است بروز رساني و يا ويرايش شود اين مسئوليت کاربران سايت است که با مراجعه به اين صفحه از اخرين نسخه قوانين استفاده اطلاع داشته باشند .

 

ماده ۲: عضویت در سایت

 

افراد برای عضویت در سایت فروشگاه و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور ، شماره تماس و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت تایید میگردد .

 

تبصره ۱ – کلیه اشخاص حقیقی حقوقی میتوانند در سایت عضو شوند .

تبصره ۲ – صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره ۳ – کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره ۴ – کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره ۵ – عضویت کاملا رایگان است .

تبصره ۶ – به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و وب سایت مهدی سلطانی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد .

 

ماده  ۳ : مسئوليت کاربران در ارسال مطالب

 

با ثبت نام در وب سایت مهدی سلطانی به شما اجازه داده مي شود  به عنوان خريدار فايل هاي مورد نیاز را مشاهده نموده و در صورت خريد نظر خود را ائه نماييد. شما با ارسال نظر کليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود.

 

ماده ۴  : رعایت موارد  الزامی در وب سایت

  1. عدم بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير کاربران .
  2. عدم رهبري، هدايت و تشکيل گروه هاي هرمي در نظردهي ها، مسابقات و موارد مشابه .

 

ماده ۵  : کار مزد و هزینه ها

هزینه ای که کاربر هنگام خرید محصول می پردازد به همراه ۹ درص عوارض و مالیات طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ماده ۶  : قوانین سنی

 

افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) در فروشگاه را دارند .

تبصره ۱ – عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌ پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در وب سایت را ندارند.
تبصره ۲ – رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و فروشگاه مهدی سلطانی هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .

 

ماده ۷: دریافت فایل

تبصره ۱: پس از خرید فایل خود را از طریق پیشخوان می توانید دانلود نماید.

تبصره۲: در هر بار خرید فایل یا محصول آموزشی فقط ۳ بار امکان استفاده از آن را دارید و برای استفاده دوباره باید مجدد فایل مورد نظر را خریداری و دانلود نمایید.

تبصره۳: برای فایل های رایگان کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید یا دریافت محصولات رایگان از سایت را دارد .

ماده ۸: فرایند خرید از سایت توسط کاربر

 

الف – بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه مهدی سلطانی
ب – پرداخت مبلغ تعیینی (یا اعمال تخفیف)
ج – ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌ کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طور مستقیم
تبصره ۱ – پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
تبصره ۲ – محصولات و آموزش استفاده شامل پشتیبانی فنی رایگان نمیگردد.

 

ماده ۹: سند و فاکتور ها

 

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای شناسه سفارش ، شماره فاکتور و پرداخت است که این رسید توسط پنل کاربری در بخش سفارشات من قابل مشاهده می باشد .

اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی یک نسخه نزد خود یادداشت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، فروشگاه  در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد .

تبصره ۱ – نام چاپ شده در فاکتور ، نامی است که کاربر در زمان عضویت به فروشگاه  ارائه داده است.

بنابراین فروشگاه  در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت .

 

ماده ۱۰: اختلالات اینترنتی

 

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید ، شناسه سفارش و کد فاکتور از فروشگاه به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود . همچنین فروشگاه مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیر ساخت های مورد نیاز ندارد.

 

ماده ۱۱: تعمیرات

 

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره ۱ – فروشگاه  این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌ های سایت را متوقف نموده و پس از اتمام دوره های پشتیبانی به خریدارانی که از مدت پشتیبانی آنها مانده کلیه فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

 

ماده ۱۲: تغییرات در فاکتور

 

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط فروشگاهارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌ کننده آن برخورد می‌شود .

 

ماده ۱۳: ارائه اسناد

 

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

 

ماده  ۱۴: تهیه پشتیبان اطلاعات کاربر

 

فروشگاه از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

سلب مسئولیت:

فایل های دانلودی از جمله فایل های مربوط به فلش دستگاه های مودم ،گیرنده دیجیتال،آنلاک و… تست شده هستند. تمامی صدمات و خرابی ها در دستگاه های فوق در هنگام استفاده از فایل دریافت شده بر عهده خریدار می باشد و وب سایت مهدی سلطانی هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز می باشد. پس خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید .

 

نکته ! در صورتی که سئوالی ذهن شما را مشغول کرده است لطفا ابتدا از طریق ارسال دیدگاه محصول مربوطه اقدام نماید و در صورتی که پاسخ خود را طی ۲۴ ساعت توسط مدیران وب سایت دریافت نکردید از قسمت “پشتیبانی آنلاین” ، سئوال خود را از ما بپرسید. ما در کمترین زمان ممکن پاسخ سئوال شما را خواهیم داد.

0