نحوه استفاده از Tap Tap apk

درباره نرم افزار TAP TAP

این برنامه جدید با نام Tap، Tap برای هر دستگاه ARMv8 که دارای اندروید 7.0 و بالاتر است، ویژگی ضربه زدن دوگانه را به ارمغان می آورد. این برنامه در گوشی های عالی و برتر جدید کار خواهد کرد. در ویدئو نسخه نمایشی یا نسخه آلفا این برنامه را مشاهده می کنید که برای راه اندازی اپلیکیشن دوربین ، می توانید پشت گوشی خود را دوبار ضربه بزنید. در این ویدیو با ضربه زدن دوبار به پشت گوشی وان پلاس 7T پرو ، برنامه دوربین را راه اندازی می کند. با این حال ، راه اندازی برنامه دوربین همه آن چیزی نیست که Tap ، Tap می تواند انجام دهد. این برنامه می تواند به انجام عملکردهای خاصی از قبیل بازسازی محیط خانه ، برنامه های اخیر یا روشن کردن فلش پشت کمک کند. پس از نصب برنامه ، باید تنظیمات سرویس دسترسی را فعال کنید. پس از فعال کردن ، باید در تنظیمات مربوطه یک مدل دستگاه را انتخاب کنید. این برنامه فقط بر روی برخی از گوشی های خاص کار خواهد کرد می توانید آن را دانلود کنید. نسخه بهبود یافته این برنامه برای اندروید 11 و IOS14 در دسترس خواهد بود.

 

روش تنظیم  برنامه Tap Tap

روش تنظیم و دانلود برنامه Tap Tap و استفاده از آن

ژست ها و میانبرها به شما این امکان را می دهند تا بدون سرگردانی در میان برنامه ها و منوها، به ویژیگی ها و عملکردهای مشخصی در گوشی هوشمند خود دست پیدا کنید. اما اگر بتوانید تنها با تپیدن و ضربه زدن به پشت گوشی خود کار مشخصی را انجام دهید چه؟ در این آموزش روش انجام این کار را به شما نشان خواهیم داد.

پیش از آغاز کار نیاز به چند پیش نیاز خواهید داشت، نخست اینکه دستگاه شما از اندروید 7 یا ورژن های بالاتر بهره ببرد. دوم اینکه برنامه Tap, Tap را روی گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کنید.

بعد از دانلود کردن برنامه Tap Tap از گوگل ان را نصب کنید.

شما  باید به مرورگر خود مجوز دهید تا برنامه هایی که از unknown sources یا همان منابع ناشناس هستند نصب شوند.  می توانید با وارد شدن به بخش  Settings یا تنظیمات در آن به بخش مجوزها بروید.

toggle  روبروی گزینه Allow From This Source یا مجوز نصب از منبع ناشناس را بتپید تا این گزینه فعال شود. با فعال کردن این گزینه جهت نصب دیگر برنامه های ناشناس نیاز به فعال کردن دوباره این گزینه نخواهید داشت.

اکنون به گام پیشین بازگشته و دکمه Install یا نصب را بزنید.

پس از نصب برنامه دکمه Open را بتپید تا برنامه باز شود

اکنون نخستین کاری که می باید در برنامه انجام دهیم فعال کردن یا سرویس دسترسی ها می باشد. این تنظیم چیزیست که به شما اجازه می دهد تا برنامه تپیدن ها یا همان ضربه های انگشت شما را به پشت گوشی، شناسایی کرده و کار های از پیش تعیین شده را انجام دهد. پس پیام نمایش داده شده در بالای برنامه را که همانند تصویر زیر است.

با این کار به بخش Accessibility یا دسترسی های تنظیمات اندروید برده می شوید. برنامه Tap, Tap را در لیست پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

پنجره ای برای شما باز می شود و پیامی در آن نمایش داده می شود که به شما می گوید با این کار برنامه روی گوشی شما کنترل کامل خواهد داشت، اگر با آن مشکلی ندارید، دکمه Allow بزنید.

اکنون اگر به برنامه Tap, Tap بازگردید، می باید Battery Optimisation گوشی خود را غیرفعال کنید تا از کشته شدن برنامه در پس زمینه دستگاه پیشگیری کنید. پس، پیام نمایش داده شده را بزنید.

در پنجره باز شده با تپیدن دکمه Allow، بزنید.

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0